Preskočiť na obsah
Agentúra 04

Odborné a poradenské služby

Agentúra 04 s.r.o.

Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Sídlo
Banská Bystrica
Od roku
2004
IČO
36 628 743

Agentúra 04

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Partizánska cesta 13, 974 01 Banská Bystrica
Na trhu od
11. augusta 2004
IČO
36 628 743
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Firma v číslach

22
rokov na trhu
2004
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Agentúra 04

Spoločnosť Agentúra 04, s.r.o. má sídlo na adrese Partizánska cesta 13, 974 01 Banská Bystrica. Zapísaná je od 11. augusta 2004 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (malobchod) v…, veľkoobchod a ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti.

Základné údaje

Obchodné meno
Agentúra 04, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 628 743
DIČ
2021862381
Dátum vzniku
11. augusta 2004
Sídlo
Partizánska cesta 13, 974 01 Banská Bystrica
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 9540/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Agentúra 04 zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (malobchod) v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností

  • Ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti

  • Prenájom nehnuteľností vrátane doplnkovej služby - upratovacie služby

  • Upratovacie služby

  • Prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (malobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti
  • Prenájom nehnuteľností vrátane doplnkovej služby - upratovacie služby
  • Upratovacie služby
  • Prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Inzertná činnosť
  • Automatizované spracovanie dát
  • Poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
  • Administratívne práce
  • Podnikateľské poradenstvo
  • Montáž a servis telekomunikačných zariadení
  • Technické poradenstvo v stavebníctve

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Agentúra 04, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Partizánska cesta 13, 974 01 Banská Bystrica.

Čím sa Agentúra 04, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (malobchod) v…; veľkoobchod; ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti; prenájom nehnuteľností vrátane doplnkovej služby.

Aké je IČO – Agentúra 04, s.r.o.?

IČO je 36 628 743, DIČ 2021862381.

Kedy vznikla Agentúra 04, s.r.o.?

Vznik: 11. augusta 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Partizánska cesta 13 974 01 Banská Bystrica

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Agentúra 04, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese agentura-04.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.